НОВ ПРОДУКТ НА REFAN БОРИ БРЪЧКИТЕ БЕЗ КОМПРОМИСИ

събота, 27 май 2017 г.

НОВ ПРОДУКТ НА REFAN БОРИ БРЪЧКИТЕ БЕЗ КОМПРОМИСИ
Една от най-успешните козметични серии на REFAN през последната година - SNAIL PERFECTION – вече е с ново попълнение. Серията с екстракт от охлюви предлага и още едно силно оръжие в ефикасната борба със стареенето. Това  е новият флуид – концентрат SNAIL PERFECTION, подходящ за активно третиране на застаряваща, повехнала и проблемна кожа. Използването му  възвръща  нейния свеж  и стегнат вид, а ролерът, с който е снабден флакона, прави продукта изключително лесен за употреба  и позволява равномерното нанасяне на флуида в проблемните зони на лицето. Той може да се използва самостоятелно или в комбинация с други продукти. Козметолозите на REFAN препоръчват съчетаването му с дневен и нощен крем за лице от серията SNAIL PERFECTION, за да може кожата да се възползва в максимална степен от мощните свойства, които притежава екстрактът от охлюви.
Този уникален продукт, взаимстван от природата, стимулира клетъчните функции, подпомага регенерирането на кожата и забавя процесите на стареене. Екстрактът от охлюви съдържа много ценни за кожата компоненти - алантоин, колаген и витамини А, С, Е, В6 и В12, еластин, гликолова и хиалуронова киселина. Познат е от времето на Хипократ като супер ефикасно средство за обновяване на тъканта, за заличаване на белези, стрии и пигментация. Екстрактът от охлюви успешно успокоява раздразнената и зачервена кожа, облекчава възпаленията, омекотява загрубялата кожа и възстановява водния й баланс.
Козметиката SNAIL PERFECTION на REFAN е подходяща за кожа от всички възрасти и има подчертано антибактериално и антиоксидантно действие. Благодарение на екстрактът от охлюви, който подпомага отделянето на мъртвите клетки и стимулира регенерацията на тъканите,  всички продукти от серията правят кожата по-стегната, еластична и хидратирана,. Освен новия флуид-концентрат, тя включва още пет продукта  – серум, дневен и нощен крем за лице, крем за ръце и крем за тяло.
Да припомним, че серумът за лице от серията SNAIL PERFECTION на REFAN стана победител в категория „Българска козметика“ в класацията на сп. ОК! „BEST BEAUTY PRODUCTS 2016“. В нея  българските почитатели на козметиката имаха възможност да гласуват за своите фаворити  и серумът грабна първото място, като изпревари останалите претенденти в категорията.


Последни новини

Арда и Ботев Пд са големите победители на детския турнир REFAN CUP 24 февруари 2025 г.

Това бе третият турнир, организиран само в рамките на 1 месе...

Ботев Пд и Берое грабнаха златото на REFAN Cup при наборите 2014 и 2015 17 февруари 2025 г.

първите турнири на РЕФАН къп при децата

Първият REFAN Cup за 2025-а е в разгара си! 8 февруари 2025 г.

стартираха и първите турнири на РЕФАН къп при юношите.

РЕФАН награди най-добрите ни гимнастички 9 октомври 2024 г.

Домакини на надпреварата бяха съвместно БФХГ и клуб „Илиана“

Южните курорти обраха Черноморските Оскари 2024 16 септември 2024 г.

Кметовете на Приморско и Царево получиха поредно признание

Рефан зарадва всички участнички в конкурса Кралица на Бургас 2024 13 август 2024 г.

Всички 16 участнички получиха награди от организаторите и сп...

VASKOART реализира втората си изложба с изключителната подкрепа на РЕФАН България! 7 юни 2024 г.

Васко представи втората си самостоятелна изложба под заглави...

РЕФАН България подкрепи и зарадва със стотици подаръци Европейския младежки парламент 10 април 2024 г.

Всички участници в конференцията получиха големи подаръци от...