понеделник, 6 юни 2022 г.
За шеста поредна година СК Тракия (Пловдив) организира международния турнир по художествена гимнастика "Тракия къп" и приз Мария Петрова. Състезанието се проведе от 3-и до 5-и юни в спортната зала на ПУ "Паисий Хилендарски" в Пловдив и за пореден път бе подкрепено от REFAN. По този начин стотици пловдивчани усетиха и се насладиха на красотата на този толкова любим на България спорт.
Този път турнирът носеше името "Тракия Къп - Мария Петрова - РЕФАН". "Любимият спорт и любимата марка на българите на едно място", коментираха новото име на турнира присъстващи на великолепното тридневно събитие.
В надпреварата участваха стотици гимнастички от чужбина и страната. Надпреварата беше изключително оспорвана, а красавиците, класирани на призови места, получиха освен медали, още и ароматни подаръци от РЕФАН България.
Освен състезатели и клубове с награди от пловдивската компания за парфюмерия и козметика, грамоти и специални плакети бяха отличени и много деятели на художествената гимнастика, донесли през годините на България неизброими поводи за гордост.
Това бе третият турнир, организиран само в рамките на 1 месе...
първите турнири на РЕФАН къп при децата
стартираха и първите турнири на РЕФАН къп при юношите.
Вицепрезидентът на БФХГ Невяна Владинова, беше главен съдия...
Домакини на надпреварата бяха съвместно БФХГ и клуб „Илиана“
Кметовете на Приморско и Царево получиха поредно признание
Всички 16 участнички получиха награди от организаторите и сп...
Васко представи втората си самостоятелна изложба под заглави...
Всички участници в конференцията получиха големи подаръци от...