Новини Latests articles http://www.refan.com Fri, 10 Apr 2020 00:06:00 +0300 <![CDATA[Осигурете си добра хигиена и чисти ръце по всяко време]]> http://www.refan.bg/news/osigurete-si-dobra-higiena-i-chisti-rce-po-vsyako-vreme.901#901 Mon, 23 Mar 2020 00:00:00 +0200 <![CDATA[НОВ ПРОДУКТ ЗА ПОЧИСТВАНЕ НА РЪЦЕТЕ ПУСНА REFAN НА ПАЗАРА]]> http://www.refan.bg/news/nov-produkt-za-pochistvane-na-rcete-pusna-refan-na-pazara.899#899 Tue, 17 Mar 2020 00:00:00 +0200 <![CDATA[Магазините на РЕФАН остават отворени! Най-дефицитната стока - дълбоко почистващи гелове за ръце, е налична!]]> http://www.refan.bg/news/magazinite-na-refan-ostavat-otvoreni-naj-deficitnata-stoka-d.900#900 Sat, 14 Mar 2020 00:00:00 +0200 <![CDATA[Неподозирани предимства на парфюма]]> http://www.refan.bg/news/nepodozirani-predimstva-na-parfyuma.898#898 Fri, 13 Mar 2020 00:00:00 +0200 <![CDATA[Сапуните – надеждно съдействие в борбата с микробите]]> http://www.refan.bg/news/sapunite-nadezhdno-sdejstvie-v-borbata-s-mikrobite.897#897 Wed, 11 Mar 2020 00:00:00 +0200 <![CDATA[Четири идеи за подаръци за осми март]]> http://www.refan.bg/news/chetiri-idei-za-podarci-za-osmi-mart.895#895 Wed, 04 Mar 2020 00:00:00 +0200 <![CDATA[Грижите ли се за зоната около очите? Вижте как да го направите!]]> http://www.refan.bg/news/grizhite-li-se-za-zonata-okolo-ochite-vizhte-kak-da-go-napra.896#896 Wed, 26 Feb 2020 00:00:00 +0200 <![CDATA[Твоята печеливша бизнес възможност!]]> http://www.refan.bg/news/tvoyata-pechelivsha-biznes-vzmozhnost.828#828 Tue, 18 Feb 2020 00:00:00 +0200 <![CDATA[Кажи „Обичам те“ с изискан парфюм]]> http://www.refan.bg/news/kazhi-obicham-te-s-iziskan-parfyum.892#892 Wed, 12 Feb 2020 00:00:00 +0200 <![CDATA[Екстракт от стволови клетки като превенция срещу стареенето]]> http://www.refan.bg/news/ekstrakt-ot-stvolovi-kletki-kato-prevenciya-sreshu-stareenet.890#890 Thu, 06 Feb 2020 00:00:00 +0200 <![CDATA[Масло от портокал – афродизиакът, който гони стреса]]> http://www.refan.bg/news/maslo-ot-portokal-afrodiziakt-kojto-goni-stresa.889#889 Tue, 04 Feb 2020 00:00:00 +0200 <![CDATA[Само за мъже – специална козметика защитава кожата от замърсения въздух и цигарения дим]]> http://www.refan.bg/news/samo-za-mzhe-specialna-kozmetika-zashitava-kozhata-ot-zamrse.888#888 Thu, 30 Jan 2020 00:00:00 +0200 <![CDATA[Екзотична корейка стана "Mrs Classic Universe" 2020 и лице на REFAN]]> http://www.refan.bg/news/ekzotichna-korejka-stana-mrs-classic-universe-2020-i-lice-na.887#887 Thu, 23 Jan 2020 00:00:00 +0200 <![CDATA[Козметолозите съветват - използвайте кремове с натурални масла в студените дни]]> http://www.refan.bg/news/kozmetolozite-svetvat-izpolzvajte-kremove-s-naturalni-masla.886#886 Mon, 20 Jan 2020 00:00:00 +0200 <![CDATA[Парфюм № 13 на REFAN – фатален и провокативен]]> http://www.refan.bg/news/parfyum-13-na-refan-fatalen-i-provokativen.893#893 Mon, 23 Dec 2019 00:00:00 +0200 <![CDATA[Направи празника незабравим, с перфектния подарък за любимия мъж]]> http://www.refan.bg/news/napravi-praznika-nezabravim-s-perfektniya-podark-za-lyubimiy.894#894 Thu, 19 Dec 2019 00:00:00 +0200 <![CDATA[REFAN е най-добрият посланик на българския туризъм по света]]> http://www.refan.bg/news/refan-e-naj-dobriyat-poslanik-na-blgarskiya-turizm-po-sveta.885#885 Fri, 13 Dec 2019 00:00:00 +0200 <![CDATA[Идеалният подарък за всяка жена - вижте кой е той!]]> http://www.refan.bg/news/idealniyat-podark-za-vsyaka-zhena-vizhte-koj-e-toj.884#884 Thu, 12 Dec 2019 00:00:00 +0200 <![CDATA[Правилното почистване на кожата – първа стъпка за нейното здраве и красота]]> http://www.refan.bg/news/pravilnoto-pochistvane-na-kozhata-prva-stpka-za-nejnoto-zdra.883#883 Fri, 06 Dec 2019 00:00:00 +0200 <![CDATA[Българското посолство в Лисабон набра средства за благотворителност благодарение на REFAN]]> http://www.refan.bg/news/blgarskoto-posolstvo-v-lisabon-nabra-sredstva-za-blagotvorit.882#882 Wed, 04 Dec 2019 00:00:00 +0200 <![CDATA[Здрави и красиви ръце и нокти в студеното време]]> http://www.refan.bg/news/zdravi-i-krasivi-rce-i-nokti-v-studenoto-vreme.881#881 Thu, 21 Nov 2019 00:00:00 +0200 <![CDATA[Силата на „женското злато“ в студените дни]]> http://www.refan.bg/news/silata-na-zhenskoto-zlato-v-studenite-dni.880#880 Wed, 13 Nov 2019 00:00:00 +0200 <![CDATA[Рускиня е новата "Lady Universe" и лице на REFAN]]> http://www.refan.bg/news/ruskinya-e-novata-lady-universe-i-lice-na-refan.879#879 Tue, 12 Nov 2019 00:00:00 +0200 <![CDATA[Младежка козметика с иновативна съставка – за сияйна кожа без следи от умора]]> http://www.refan.bg/news/mladezhka-kozmetika-s-inovativna-sstavka-za-siyajna-kozha-be.878#878 Wed, 06 Nov 2019 00:00:00 +0200 <![CDATA[Забравете за акнето и проблемната кожа!]]> http://www.refan.bg/news/zabravete-za-akneto-i-problemnata-kozha.877#877 Wed, 30 Oct 2019 00:00:00 +0200 <![CDATA[Златна есен – златни възможности от REFAN]]> http://www.refan.bg/news/zlatna-esen-zlatni-vzmozhnosti-ot-refan.876#876 Thu, 24 Oct 2019 00:00:00 +0300 <![CDATA[REFAN с участие на Международното изложение InterCHARM в Москва]]> http://www.refan.bg/news/refan-s-uchastie-na-mezhdunarodnoto-izlozhenie-intercharm-v.875#875 Wed, 16 Oct 2019 00:00:00 +0300 <![CDATA[Ексфолиантите възстановяват кожата и запазват загара по-дълго]]> http://www.refan.bg/news/eksfoliantite-vzstanovyavat-kozhata-i-zapazvat-zagara-po-dlg.874#874 Wed, 09 Oct 2019 00:00:00 +0300 <![CDATA[Подаръци от REFAN за участниците в COMMANDO CHALLENGE 2019]]> http://www.refan.bg/news/podarci-ot-refan-za-uchastnicite-v-commando-challenge-2019.871#871 Thu, 03 Oct 2019 00:00:00 +0300 <![CDATA[Витамин С – безценен съюзник срещу пигментни петна и лунички]]> http://www.refan.bg/news/vitamin-s-bezcenen-syuznik-sreshu-pigmentni-petna-i-lunichki.873#873 Wed, 02 Oct 2019 00:00:00 +0300