REFAN с награди за победителите в 69-та национална лекоатлетическа щафета "Рекорд"

сряда, 18 май 2016 г.

Национална  лекоатлетическа  щафета  „Рекорд“, най-старата в света и вписана в книгата на Гинес,  излъчи за  69-ти  път  своите  шампиони на 15.05.2016 г. в Пловдив. Общо  88  отбора  от  Пловдив  и страната  премериха  сили  по  състезателната  дистанция. Първите  три  отбора, класирали  се  във  всички  възрастови  групи,  освен купи и медали, получиха и подаръци от  известната  пловдивска парфюмерийна фирма „Рефан България“.
Козметичният бранд традиционно подкрепя масови спортни инициативи, чиято цел е да възпитават любов към движението и да провокират хора от различни възрасти - и особено младежи - да спортуват и да доказват себе си в различни съревнования..
Вече  за  27-ми път организатор на щафетата е движение „Спорт за всички“ – „Мама, татко и аз – баба, дядо и внуче“, с което REFAN има дългогодишни партньорски взаимоотношения и подкрепя активно събитията, организирани от движението.